​Wiele osób w ostatnich miesiącach zostało po prostu zmuszonych do tego, by pracować zdalnie. Dla części jednak to nowa możliwość, która naprawdę przypadła im do gustu. Z tego powodu eksperci zgodnie twierdzą, że popularność pracy zdalnej w naszym kraju zdecydowanie wzrośnie po koronawirusie, względem stanu, który mieliśmy przed jego pojawieniem się. Dla wielu problem może być jednak fakt, że praca zdalna zmusza ich do pracy ze swojego domu lub mieszkania.

Niektórzy nie chcą zmieniać domu lub mieszkania w biuro, inni są bardziej wydajni, gdy wyjdą do pracy, inny wolą pracować poza domem, bo wtedy nie zajmują się domowymi obowiązki lub nikt im nie przeszkadza. Obecnie nie mamy dużego wyboru, lecz gdy ktoś zdecyduje się na pracę zdalną później, będzie mógł zdecydować się właśnie na biura coworkingowe. Jeżeli jesteście z Krakowa i planujecie takie działania, na pewno zainteresuje Was oferta Galerii Bronowice, która ma do zaoferowania aż dwa, zupełnie darmowe, biura coworkingowe!

Darmowe biura coworkingowe w Galerii Bronowice w Krakowie

W sumie ich powierzchnia wynosi około 500 m2! W każdym z nich znajdziemy wiele sporych biurek oraz wygodnych foteli, ustawionych w taki sposób, by nikt nie przeszkadzał nam w pracy. Do tego szybki internet, urządzenia biurowe, bliskość restauracji czy kawiarni – w Galerii Bronowice można pracować naprawdę wygodnie i efektywnie!

Same biura działają w godzinach pracy całej Galerii. Nie obowiązują do nich żadne zapisy. Może z nich skorzystać każdy, wystarczy, że pojawi się w Galerii i zajmie swoje miejsce.

Biura te idealnie sprawdzą się w przypadku przedsiębiorców, freelancerów, studentów czy po prostu osób pracujących na etacie, lecz właśnie w sposób zdalny. Można tutaj zdecydować się na pracę cichą, pracę całego zespołu, nic nie stoi na przeszkodzie, by zorganizować tutaj nawet biznesowe spotkanie – to znacznie lepsze i bardziej profesjonalne miejsce, niż sieciowe restauracje lub kawiarnie. W coworkingach panuje spokój, dzięki czemu na prace tutaj już przed dobą koronawirusa decydowało się naprawdę wiele osób. Z tego powodu powstało drugie biuro, bowiem zauważono, że to pierwsze cieszy się olbrzymim zainteresowaniem.

Ile normalnie kosztuje miejsce w coworkingu?

Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale darmowa przestrzeń coworkingowa to nie jest powszechne zjawisko. Oczywiście, popularność pracy zdalnej od lat rosła również w Polsce, z tego powodu pojawiały się liczne biura coworkingowe, głównie w największych miastach w Polsce, również w Krakowie. Z zasady nie są one jednak darmowe – wręcz przeciwnie, w zależności od naszych zarobków, mogą one kosztować dość sporo. Przykładowo, dedykowane biuro w jednym z coworkingów w centrum Krakowa, przy braku limitu godzin oraz braku dzielenia biurka z inną osobą, to koszt 650 zł. Dla osób na początku swojej kariery zawodowej może być to kwota naprawdę spora i istotna w domowym budżecie. Tym bardziej warto zdecydować się właśnie na coworkingi w Galerii Bronowice.

Zazwyczaj decydują się na nie również osoby, których biznes działa naprawdę prężnie lub znajdują się na wysokich stanowiskach – dla nich po prostu dodatkowych wydatek nie ma sensu, bowiem przestrzeń coworkingowa w Galerii Bronowice jest przygotowana w sposób naprawdę profesjonalny. Jest to również miejsce bardzo wygodne – pod względem lokalizacyjnym – dla wielu osób, które normalnie mieszkają poza Krakowem.

Więcej o coworkingach w Galerii Bronowice w Krakowie można dowiedzieć się na jej stronie internetowej. Zachęcamy do ich sprawdzenia, gdy będzie to możliwe – może się bowiem okazać, że w taki sposób znajdziecie idealne i do tego darmowe miejsce do pracy zdalnej!

Warto przeczytać