Chemia włoska wyróżnia się pośród zachodnioeuropejskich środków czystości pięknymi, oryginalnymi zapachami. Niewielu jednak wie, że jest ona równie skuteczna co chemia niemiecka.

Oferta renomowanych włoskich marek

Co prawda chętnie sięgamy po chemię importowaną z Niemiec, jednak włoska chemia jest równie wydajna i skuteczna. Nie odbiega ona od wysokich standardów produkcji. Możemy znaleźć w sklepach lub ofertach hurtowników wyjątkowe produkty w dobrej cenie importowane od włoskich producentów. Do najpopularniejszych marek włoskich należą Lenor, Soft, Spic&Span, Tesori d’Oriente, Malizia oraz Omino Bianco oraz słynna Felce Azzurra. Produkty każdej z nich znajdziesz u autoryzowanego dystrybutora chemii włoskiej Europe Distribution Group - https://b2b.europedg.pl/kategorie-produktow/chemia-wloska-hurtownia.

Dystrybutor włoskich produktów

Planując zakup włoskiej chemii, zaopatrujmy się u sprawdzonego i doświadczonego dystrybutora. Dzięki temu zapewnimy naszym klientom szeroką ofertę produktów, w której znaleźć się mogą między innymi środki piorące, środki czystości, środki dezynfekujące, artykuły domowe lub odświeżacze powietrza. Warto mieć w swojej ofercie włoskie kosmetyki, które słyną z delikatnych i luksusowych formuł, trwałych zapachów oraz pięknych opakowań, które są chętnie wybierane przez konsumentów zza granicy.

Gdzie zaopatrywać się w chemię włoską?

Aby rozprowadzać włoską chemię należy zamawiać ją u godnego zaufania, doświadczonego i sprawdzonego dystrybutora. Dystrybutor Felce Azzurra będzie miał w swojej ofercie mydła, żele pod prysznic, szampony i odżywki do włosów, perfumy lub kosmetyki dla dzieci oraz środki do prania. Piękne zapachy, z których słynie marka  będą ciekawym dodatkiem na półkach sklepowych i z pewnością przyciągną klientów o wysokich wymaganiach. Właściwym wyborem będzie dystrybutor lub hurtownik, który doskonale zna się zarówno na rynku zachodnim, jak i polskim, dzięki czemu możemy uzyskać kompleksowe doradztwo.

Warto przeczytać