Namioty reklamowe to coraz popularniejsze i chętniej wybierane nośniki reklamowe, które pełnią również bardzo praktyczną funkcję – dają ochronę przed deszczem, słońcem i innymi czynnikami atmosferycznymi. Firmy najchętniej sięgają po nie na różnego rodzaju wydarzenia, odbywające się na świeżym powietrzu. Namioty z nadrukiem to także skuteczny sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki oraz zainteresowanie jej usługami uczestników danego eventu. Sprawdźmy, gdzie najlepiej sprawdzą się namioty reklamowe, jakie ich rodzaje mamy do wyboru i gdzie można je zamówić!

Namioty reklamowe – gdzie można w pełni wykorzystać ich potencjał?

Namioty większości osobom kojarzą się z akcesoriami przeznaczonymi do użytkowania na zewnątrz pomieszczeń. Od kilku lat sięgają po nie nie tylko osoby wyjeżdżające w góry, nad jezioro czy nad morze na wakacje na łonie natury, lecz także firmy. Namioty reklamowe świetnie sprawdzają się bowiem na różnego rodzaju wydarzeniach, organizowanych „pod chmurką”. Spotykamy się z nimi m.in. na imprezach kulturalnych, festynach rodzinnych, a także na koncertach i akcjach tematycznych, organizowanych przez władze miasta.

Namioty dają korzystającym z nich firmom możliwość przyjmowania klientów zainteresowanych ich ofertą „pod dachem”, w ciekawych i nietypowych warunkach. Już sama taka forma sprawia, że działalność firmy zdecydowanie zapada w pamięć gości, co wprost przekłada się na wzrost jej popularności i rozpoznawalności wśród lokalnej społeczności.

Namioty reklamowe w kolorach firmowych, z jej logo i innymi informacjami na temat prowadzonej działalności, to skuteczny i zdecydowanie warty zainteresowania nośnik reklamowy, który sprawdzi się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Nie brakuje bowiem firm, które sięgają po nie także na wydarzenia odbywające się w budynkach (np. targi, konferencje i inne). W takiej sytuacji namiot pozwala firmie dodatkowo wyróżnić się na tle konkurencji i lepiej zapaść w pamięć uczestników danego wydarzenia.

Tradycyjne, duże i oryginalne, czyli rodzaje namiotów reklamowych

Namioty reklamowe można zamówić, korzystając z usług Inventini. Jest to profesjonalna firma, specjalizująca się głównie w produkcji tego typu nośników reklamowych. Oferowane przez nią namioty są wykonane z doskonałej jakości tkanin poliestrowych lub PCV, które charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne, są szybkoschnące oraz odporne na zabrudzenia. Namioty reklamowe posiadają solidną, mocną i wytrzymałą konstrukcję, która gwarantuje im wysoką trwałość. Nadruki reklamowe są wykonywane w nowoczesnej i ekologicznej technice druku sublimacyjnego lub lateksowego.

W ofercie Inventini dostępne są zarówno najpopularniejsze namioty stelażowe, jak i dużo od nich większe namioty Startent. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są również namioty dmuchane, które świetnie sprawdzą się w przypadku firm pragnących wyróżnić się na tle innych podmiotów i skutecznie ściągnąć na siebie uwagę przechodniów. Na uwagę zasługują także namioty wystawowe, dzięki którym można w ciekawy sposób zaaranżować stanowisko eventowe  oraz zachęcić osoby goszczące na danym wydarzeniu do podejścia bliżej i bliższego zapoznania się z ofertą firmy.

Warto przeczytać