​Galeria w Łomiankach to kameralne centrum handlowe, jednak chętnie odwiedzane przez naprawdę liczne grono klientów, nie tylko z samych Łomianek, ale również z okolic. Zaskakuje ono naprawdę pozytywnie – tym bardziej że znajdziemy tutaj punkty, o które trudno w innych, licznych i znacznie większych warszawskich galeriach! Co to takiego?

Współpracowania – o ile w Warszawie nie brakuje coworkingów, to co w przypadku, gdy szukamy takiego… darmowego? Może być z tym naprawdę spory problem, jednak nie w Galerii Łomianki, gdzie funkcjonuje właśnie Współpracownia. To zupełnie darmowy coworking, z którego może skorzystać każdy. To miejsce idealne do pracy indywidualnej i cichej, jak i również do pracy w zespole projektowym. Odnajdą się tutaj również przedsiębiorcy czy inne osoby, odbywające spotkania z klientami czy biznesowymi partnerami. Miejsce idealne dla freelancerów i osób, które pracują zdalnie. Dodatkowo, chętnie odwiedzają je studenci, poszukując spokojnego miejsca od nauki. Na ścinach czekają na nas plakaty Polskiej Szkoły Plakatu, nie brakuje szybkiego internetu, wygodnych foteli, dużych biurek, przestrzeni, efektywności wiszącej w powietrzu oraz nawet strefy do odpoczynku i relaksu! Współpracownia jest po prostu miejscem, gdzie znakomicie się pracuje – a co ważne, w sposób naprawdę efektywny!

Współdzielnia – chociaż nazwą przypomina Współpracownię, wiele się od niej różni. To jednak również darmowa przestrzeń wydzielona w ramach Galerii Łomianki, jednak tym razem przeznaczona jest ona dla lokalnej społeczności, która chce działać. Szkolenia, warsztaty i inne wydarzenia – to właśnie tutaj mogą się one odbywać. Co ważne, w ramach Współdzielni działa również punkt wymiany książek oraz Punkt Adopcji Roślin – ten ostatni jest idealny dla tych, którzy nie chcą wyrzucać kwiatów, jednak nie mogą już ich dalej posiadać oraz dla osób, która chcą je mieć, lecz nie mogą lub nie chcą ich kupować. Pamiętajcie, że oddanie niepotrzebnych kwiatów do Punktu Adopcji Roślin jest znacznie lepszym rozwiązaniem, niż pozostawienie ich w okolicach śmietnika, z nadzieją, że ktoś je stamtąd weźmie.

Liczne promocje – chociaż te największe kojarzą nam się z okresem posezonowym, pamiętajmy o tym, że na niższe ceny w Galerii Łomianki możemy trafić niemal zawsze! Promocje, wyprzedaże i okazje cenowe trwają tutaj przez cały rok. W łatwy sposób również je sprawdzać i być z nimi na bieżąco – wystarczy przed zakupami sprawdzić je na stronie Galerii, pod adresem https://galerialomianki.pl/promocje/. • Udogodnienia dla dzieci – zakupy z dziećmi nie są zadaniem łatwym. Z tego powodu w Galerii Łomianki na dzieci oraz ich rodziców, czekają liczne udogodnienia. Ważne jest to, aby cały przestrzeń była nie tylko komfortowa, ale również bezpieczna i przyjazna, dlatego właśnie tutaj możemy liczyć na wygodne (powiększone) miejsca parkingowe dla rodziców z dziećmi, pokój dziecka i rodzica (idealny do przewinięcia lub nakarmienia dziecka), miejsca parkingowe dla kobiet w ciąży oraz wózki zupowe w kształcie samochodów! Nie brakuje również zewnętrznego placu zabaw, dwóch stref rozrywki już wewnątrz Galerii, Spotkań z Teatrzykiem (oraz innych wydarzeń dla najmłodszych) czy nawet fortepianu dla dzieci naprawdę muzykalnych!

Inne udogodnienia dla klientów – w końcu nie mogą być one dedykowane tylko rodzinom z dziećmi. Dla wszystkich przygotowano również wiele innych udogodnień, dzięki czemu zakupy czy samo przybywanie w Galerii Łomianki to prawdziwa przyjemność. Bankomaty, ładowarki nie tylko do telefonów, ale i samochód elektrycznych, parking dla rowerów, stacja napraw dla rowerów, ksero czy w końcu Paczkomat, by wygodnie odbierać i nadawać paczki – to wszystko czeka na nas właśnie w Galerii Łomianki. Więcej o wszystkich udogodnieniach można dowiedzieć się pod adresem https://galerialomianki.pl/udogodnienia-dla-klientow/.

Warto przeczytać