Zwiększenie widoczności marki to marzenie każdego właściciela firmy. Aby osiągnąć ten cel czasami wystarczy kilka przemyślanych i dobrze zaplanowanych decyzji. Jedną z nich bez wątpienia jest zainwestowanie w atrakcyjne gadżety reklamowe, dzięki którym wizerunek staje się bardziej rozpoznawalny i zapada w pamięć potencjalnych klientów na dłużej.

Koszulki z nadrukiem logo, a także gadżety takie jak torby i czapki, to w ostatnich latach jedne z najczęściej wybieranych przez firmy metod, którymi można się skutecznie promować. To także przedmioty, które są atrakcyjne i chętnie przyjmowane przez klientów, dlatego coraz więcej twórców kampanii opiera swoje strategie właśnie na takim rodzaju promocji. Czym dokładnie są gadżety firmowe i jak można je wykorzystać w swojej firmie? W jaką metodę ich oznaczania opłaca się zainwestować i dlaczego? Zapraszamy do lektury!

Gadżety firmowe - co to takiego i dlaczego warto w nie inwestować?

Gadżety reklamowe to różnego rodzaju przedmioty, które są opatrzone logo danej marki, a ich identyfikacja wizualna otwarcie do niej nawiązuje. Mogą być związane z charakterem danej działalności, ale nie jest to konieczność. Gadżetem może być zarówno koszulka, czapka i ręcznik, jak i artykuły biurowe – kalendarze, plakaty czy billboardy. Dzięki takim rzeczom dana marka zyskuje nie tylko lepszą widoczność i bardziej spójny, charakterystyczny wizerunek, ale także sprawia wrażenie oryginalnej, profesjonalnej i dbającej o najdrobniejsze szczegóły, także te estetyczne.

Zalety, jakie mają koszulki z logo firmy i inne produkty promocyjne to przede wszystkim korzyści marketingowe i PR-owe. Wręczanie gadżetów sprawia, że firma ma opinię takiej, która dba o ludzi, ich dobre samopoczucie i potrzeby. Możliwości i kanałów promocji, w których można ich gadżetów jest bardzo wiele – są to różnego rodzaju eventy, spotkania firmowe czy akcje promocyjne. Mogą to być także upominki dla potencjalnych lub stałych klientów i współpracowników.

Gadżety z powodzeniem służą do promocji wśród klientów, ale także do wyposażenia pracowników. Jeżeli firma chce, aby jej wizerunek był konsekwentny, warto zaopatrzyć osoby w niej pracujące w odpowiednią odzież, na przykład koszulki. Taka taktyka przynosi korzyści w postaci większej rozpoznawalności, kojarzenia przez klientów logo, jak i całej marki.

Jaką metodę druku koszulek reklamowych z logo najlepiej wybrać?

Obecnie rynek oferuje wiele metod, którymi można wykonać koszulki z nadrukiem dlatego ważne jest, aby pozyskiwać je od zaufanego i profesjonalnego dostawcy. Przed wyborem koszulek i wzoru warto dokładnie określić swoje oczekiwania, a przy poszukiwaniach wykonawcy zwrócić uwagę na poziom rozbudowania oferty, ceny i moce przerobowe. Dzięki temu łatwo uniknie się rozczarowań, a efekt końcowy z pewnością spełni wszystkie wymagania.

Dla właścicieli dużych firm, którzy planują zadrukować hurtowe ilości danego produktu, najlepszym rozwiązaniem będzie sitodruk. Jest to bardzo opłacalna metoda, dużo szybsza niż popularny haft komputerowy. Dzięki niej można w ekspresowym tempie oznakować dużo gadżetów. Ponadto druk sitowy świetnie sprawdza się na tekstyliach – jest uniwersalny, wytrzymały i estetyczny. To zdecydowanie najbardziej optymalna i korzystna opcja dla właścicieli firm!

Multicolor - szeroka oferta technik drukarskich dla Twojej firmy

Multicolor to firma, która od 1977 roku specjalizuje się w różnorodnych technikach druku. Znakowanie gadżetów reklamowych dla firm mamy opanowane do perfekcji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – dzięki temu doskonale wiemy, jakie metody najlepiej sprawdzą się w konkretnym przypadku.

Każda realizacja to dla nas nowe wyzwanie, któremu chcemy sprostać najlepiej jak możemy. Multicolor może poszczycić się jednym z największych obszarów zadruku na rynku, szybkością realizacji i ogromną mocą przerobową – nawet do 10000 sztuk zadrukowanych gadżetów dziennie! Działamy na szeroką skalę i nie boimy się wyzwań, a nasz zespół to profesjonaliści i pasjonaci druku. Chcesz zrobić koszulki z logo swojej marki, aby wyposażyć swoich pracowników lub rozpocząć akcję promocyjną? A może myślisz o innych gadżetach? Nie wahaj się – skontaktuj się z Multicolor i zadbaj o świetnej jakości produkty reklamowe, które z miejsca zwiększą Twoją widoczność i sprawią, że pozytywnie wyróżnisz się na tle konkurencji!

Warto przeczytać