Dobre centrum handlowe to nie tylko takie, które oferuje nam bardzo bogatą ofertę sklepów. Oczywiście, to również aspekt ważny, ale pamiętajmy również o tym, że sama galeria musi być miejsce przyjaznym dla wszystkich klientów. Z tego powodu centra handlowe chcą zaoferować swoim gościom jak najwięcej udogodnień i nie inaczej jest w przypadku podwarszawskiej Galerii Łomianki.

To kameralne centrum handlowe, jednak znajdziemy w nim najbardziej popularne i najchętniej odwiedzane przez klientów sklepy. Bez problemu znajdziemy tu m.in. salony popularnych modowych marek, również sieciowych, które odwiedzamy tak chętnie. To jednak nie wszystko, bowiem sama Galeria daje poznać, że dba o swoich klientów na wielu poziomach. Oto udogodnienia – a raczej jedynie ich fragment – które czekają na odwiedzających Galerię w Łomiankach:

• Pokój rodzica i dziecka – idealne miejsce, jeżeli wybieramy się na zakupy z najmłodszymi. Jeżeli przyjdzie potrzeba przebrania, przewinięcia czy nawet nakarmienia dziecka, idealnym miejscem będzie właśnie pokój rodzica i dziecka – to miejsce przyjazne i zapewniające odpowiednią prywatność. Nieoceniona pomoc w zakupach z najmłodszymi!

• Paczkomat – zrobienie zakupów i odebranie tych internetowych w jednym miejscu? Oczywiście! Paczkomaty są coraz chętniej wybierane przez kupujących w internecie. To szybka i wygodna forma transport, często również najtańsza, a dla użytkowników Allegro Smart - niemal darmowa. Nic dziwnego, że z Paczkomatu w Galerii Łomianki korzysta naprawdę wielu okolicznych mieszkańców.

• Współpracownia – coś, co zaskakuje naprawdę wielu. Współpracownia to darmowy coworking, z którego może korzystać każdy. To idealne miejsce dla pracujących zdalnie, studentów czy przedsiębiorców. • Parking i stacje naprawy dla rowerów – to idealne rozwiązanie dla tych, którzy albo uwielbiają rowery, albo chcą być eko. Nie tylko będziemy mogli zaparkować nasz rower, ale również naprawić go samodzielnie, jeżeli będziemy mieli z nim problemy.

Spis wszystkich udogodnień dla klientów znajduje się na stronie https://galerialomianki.pl/udogodnienia-dla-klientow/.

Warto przeczytać