​Zastanawiasz się nad optymalną lokalizacją centrum logistycznego w województwie Lubuskim? Sprawdź zalety hali magazynowej ulokowanej w Myszęcinie i przekonaj się, że ten wybór będzie strzałem w dziesiątkę!

 

Powierzchnia magazynowa w Myszęcinie do dobry wybór z wielu względów. Sprawdź, jakie benefity dla Twojego biznesu gwarantuje ta lokalizacja oraz odkryj wysokojakościową inwestycję Myszęcin by White Star Logistics.

Centrum logistyczne w Myszęcinie to optymalna lokalizacja

Myszęcin gwarantuje świetne skomunikowanie z najważniejszymi węzłami w zachodniej Polsce. Przykładowo – park logistyczny Myszęcin by White Star Logistics zlokalizowany jest blisko autostrady A2, a także drogi ekspresowej S3. Na atrakcyjność tej lokalizacji niemały wpływ ma także bliskość przejścia granicznego we Frankfurcie, co jest zaletą szczególnie istotną dla firm eksportujących towar za granicę i współpracujących blisko z niemieckimi partnerami.

Powierzchnia magazynowa w Myszęcinie to nie tylko optymalna lokalizacja pod względem logistycznym, ale także gwarancja łatwego pozyskania siły roboczej ze Świebodzina i Poznania.

Myszęcin by White Star Logistics – inwestycja szyta na miarę

Hala magazynowa w Myszęcinie realizowana jest przez uznaną markę White Star Logistics. Park logistyczny w Myszęcinie to cztery nowoczesne budynki, które czekają na dostosowanie do indywidualnych wymagań najemców oraz spełniają najwyższe normy. Inwestycja w klasie A to gwarancja najwyższej jakości.

Centrum logistyczne w Myszęcinie zostanie m.in. wyposażone w:

  • Siatkę słupów 12 x 22,5m
  • Wysokość składowania wynoszącą 10m
  • Nośność bezpyłowej posadzki 6t/m2
  • System ESFR
  • Oświetlenie LED
  • Ochronę i monitoring 24h
  • Parking oraz ładowarki do samochodów elektrycznych

Warto także wspomnieć, że wszystkie inwestycje White Star Logistics to gwarancja nie tylko funkcjonalnych i odpowiednich dla zróżnicowanego biznesu rozwiązań, ale także inwestycja w przestrzeń niskoemisyjną, świetnie zarządzaną i posiadającą ekologiczny certyfikat BREEAM na poziomie przynajmniej very good. Każdy z budynków już na poziomie projektu jest przygotowany na certyfikację ekologiczną, co gwarantuje rozwiązania, których próżno szukać u konkurencji. To także dowód na to, że marka patrzy na rozwój biznesu przyszłościowo i zwraca uwagę na kwestie związane ze zmianami klimatu, które są nie bez znaczenia dla odpowiedzialnego biznesu. 

Jeśli zastanawiałeś się jakie centrum logistyczne w Myszęcinie będzie dla Twojego biznesu optymalne, to mamy nadzieję, że profil Myszęcin by White Star Logistics spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu: https://whitestar-logistics.com/kontakt/.

Warto przeczytać