Posiadasz własną firmę i od pewnego czasu zastanawiasz się nad rozszerzeniem jej kampanii wizerunkowej? Chciałbyś zainwestować w namacalne produkty, które mogą stanowić rodzaj narzędzia marketingowego? Rozmyślasz, w jaki sposób promować swoje produkty lub usługi, unikając nachalnego przekazu? Jeśli odpowiedziałeś „tak” przynajmniej raz, to znaczy, że trafiłeś w odpowiednie miejsce! W tym artykule przedstawimy Ci bowiem balony reklamowe i wyjaśnimy, w jaki sposób najlepiej je wykorzystać. Podpowiemy także, gdzie warto zamawiać tego typu produkty i wskażemy, na co warto zwrócić szczególną uwagę jeszcze przed złożeniem zamówienia. Zainteresowany? Wspaniale! W takim razie serdecznie zapraszamy do lektury poniższego tekstu.

Balony reklamowe – Połączenie nowoczesności i tradycji

Zacznijmy jednak od początku, a więc od wyjaśnienia, czym właściwie są balony reklamowe. Wszak nie ulega wątpliwości, że balon najczęściej kojarzy nam się z elementem imprezowym lub tłem przyjęcia; okazuje się jednak, że produkty tego typu mogą stanowić nowoczesne nośniki informacji, które charakteryzują się mnóstwem zalet! Na tym jednak skupimy się w poniższej części artykułu. Czym zatem są balony reklamowe? To tradycyjne nośniki marketingowe, które znajdują zastosowanie podczas imprez plenerowych, takich jak eventy sportowe, pikniki, koncerty, zloty oraz festyny. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie drukarni Grupa Luxpol, która zajmuje się realizacją balonów reklamowych już od ponad 25 lat: http://grupaluxpol.pl/balony-reklamowe. Jeśli zatem chcesz rozszerzyć kampanię wizerunkową swojej firmy, czym prędzej zapoznaj się z ofertą i zrealizuj projekt, który wyróżni Cię na tle konkurencji!

Podstawowe zalety balonów reklamowych

Jak zostało wspomniane powyżej, balony reklamowe charakteryzują się mnóstwem zalet, których na próżno szukać w innych namacalnych produktach o funkcji reklamy. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótką listę pozytywów płynących z inwestycji we wskazane przez nas rozwiązanie:

  • Po pierwsze – Balony reklamowe nie są tym, czym mogą się wydawać. Co mamy przez to na myśli? Słysząc „balon” zapewne wyobrażasz sobie gadżet niewielkich rozmiarów, który bez problemu można nieść w ręku. W przypadku balonów reklamowych sprawa wygląda nieco inaczej. Otóż wskazane produkty tworzone w drukarni Grupa Luxpol osiągają nawet 12 metrów wysokości! Oznacza to, że ich pierwszą i niewątpliwą zaletą jest, oczywiście, widoczność.
  • Po drugie – Dzięki balonom reklamowym unikasz efektu bumerangu. Omawiane przez nas nośniki informacji nie są nachalne i nie atakują potencjalnego klienta swoim przekazem. Po prostu stoją i czekają, aż zostaną zauważone przez zainteresowaną osobę. Dzięki temu nie ryzykujesz, że Twoja firma wzbudzi negatywne emocje w którymkolwiek z odbiorcy, co w dzisiejszych czasach ma niezwykle duże znaczenie!
  • Po trzecie – Inwestując w balony reklamowe, dbasz zarówno o swój budżet, jak i o… planetę. Zacznijmy jednak od budżetu: wskazane produkty cechują się możliwością wielorazowego użytku; dzięki temu jeden balon reklamowy możesz wykorzystywać podczas różnych imprez plenerowych. Efektem jest, oczywiście, brak produkcji odpadów, co niewątpliwie wiąże się z ekologią.

Jak widzisz balony reklamowe to produkty niemal doskonałe! Jeśli zatem chciałbyś w nie zainwestować, kliknij we wskazany powyżej link i dowiedz się więcej o ofercie drukarni Grupa Luxpol.

Na co zwrócić uwagę przed złożeniem zamówienia?

Być może po lekturze powyższych akapitów doszedłeś do wniosku, że balony reklamowe są świetną metodą promocji i postanowiłeś zainwestować w owe rozwiązania. Na co zatem powinieneś zwrócić uwagę jeszcze przed złożeniem zamówienia? Oto krótka lista wskazówek, które pomogą Ci zrealizować projekt doskonały:

  • Wybór odpowiedniej drukarni – Pierwszym krokiem do posiadania wymarzonego balona reklamowego jest, oczywiście, wybór odpowiedniej drukarni. Grupa Luxpol jest zaufanym przedsiębiorstwem, które na przestrzeni lat zajmowało się realizacją dużej liczby projektów, dzięki czemu jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
  • Czytelność przekazu – Gdy już wybierzesz zaufaną firmę, która zajmie się realizacją Twojej wizji, koniecznie omów z nią swój projekt. Warto bowiem pamiętać, że przy wyborze narzędzi marketingowych wszystko może mieć znaczenie! Zwróć uwagę na kolory swojego wymarzonego projektu i przemyśl, czy aby na pewno są one odpowiednio dobrane. Nie ulega bowiem wątpliwości, że czarny napis na zielonym tle będzie o wiele lepszym rozwiązaniem, niż biały napis na żółtym tle.

Balony reklamowe – Podsumowanie zagadnienia

Uważasz, że balony reklamowe mogłyby być doskonałym uzupełnieniem kampanii wizerunkowej Twojego przedsiębiorstwa? Myślimy dokładnie tak samo! Jeśli zatem chcesz zrealizować swój projekt, koniecznie odwiedź stronę drukarni Grupa Luxpol, przejdź do zakładki Kontakt i porozmawiaj ze specjalistą. Jesteśmy przekonani, że pomoże Ci on dobrać najlepsze rozwiązania, które będą w stu procentach odpowiadały Twoim oczekiwaniom.

Warto przeczytać