Dla wielu osób najbliższe miesiące mogą okazać się koniecznością powrotu do biur, jednak wiele osób, podobnie jak wielu pracodawców, cały czas będzie decydować się na pracę zdalną. Czy jednak zawsze musi być ona związana z pracą w domu lub mieszkaniu? Nie, jeżeli zdecydujemy się na coworking.

Coworking to idealny wybór dla osób, które poszukują miejsca do pracy innego, niż biuro swojej firmy. Jest to przestrzeń, której część możemy wynająć, jeżeli zdecydujemy się na płatny coworking. I tak istnieją coworkingi darmowe, które często znajdują się np. w popularnych centrach handlowych. Jednym z nich, tuż pod Warszawą, jest Galeria Łomianki.

Korzystanie z coworkingu w Galerii Łomianki

Coworking w Galerii Łomianki jest bardzo komfortowy i oferuje sporo przestrzeni. Na miejscu czekają biurka, wygodne fotele, szybki internet, ale również podstawowe urządzenia biurowe – wystarczy wziąć swój komputer i zająć się na miejscu, by odnaleźć się w przestrzeni idealnie dostosowanej do pracy.

Wielkim plusem coworkingu w Galerii Łomianki jest brak opłat. Wbrew pozorom, mogą być one naprawdę spore w typowych, płatnych coworkingach. Coworkingi często promują się tym, że ceny u nich są niskie, jednak najczęściej dotyczy to najbardziej podstawowych pakietów przez nie oferowanych. Oznacza to, że nie mamy biurka własnego, a jedynie system hot desk, do tego nie mamy opcji parkingu, a czas naszego przebywania w coworkingu w danym miesiącu może być ograniczany np. do jedynie 100 godzin.

Jeżeli chcemy mieć opcję stałego dostępu do przestrzeni do pracy, parking i własne biurko, tylko dla nas, okazuje się, ze coworkingi w Warszawie potrafią kosztować sporo ponad 1000 zł miesięcznie! Jest to cena zdecydowanie zbyt duża dla wielu osób, którą czasem po prostu szkoda wydawać, zwłaszcza że tuż obok można zdecydować się na zupełnie domowy coworking.

Należy tylko pamiętać, że nie istnieje w nim opcja rezerwacji, a oznacza to, że miejsce do pracy w Galerii w Łomiankach znajdzie te osoby, które pojawią się tam jako pierwsze i miejsce po prostu sobie zajmą.

Warto przeczytać