​Coworkingi to coraz popularniejsze miejsca do pracy. Na szczęście, wśród tych naprawdę drogich, istnieją również darmowe coworkingi. Często zlokalizowane są one na terenach galerii handlowych, a jedną z nich jest podwarszawska Galeria Łomianki.

Ile kosztuje coworking?

Coworkingi reklamują się, jako naprawdę tanie miejsca do pracy. Faktycznie, mogą one takie być, jednak najczęściej tylko wtedy, gdy chce się zdecydować na jeden z podstawowych, oferowanych pakietów, który najczęściej wiąże się z brakiem swojego dedykowanego biurka (ograniczenie jedynie do hot desk), brakiem parkingu czy ograniczoną ilością godzin, którą w jednym miesiącu w coworkingu można spędzić.

Jeżeli wymagania co do miejsca pracy są większe, chce się mieć własne biurko, parking czy nielimitowany, całodobowy dostęp do coworkingu, ceny w Warszawie mogą wynosić nawet 1000-1500 zł miesięcznie – to kwota naprawdę bardzo duża, nawet dla osób, które sporo zarabiają. Wydaje się ona jeszcze większa w momencie, gdy porówna się coworkingi płatne do coworkingów w galeriach handlowych.

Coworking w Galerii Łomianki

Jednym z takich coworkingu jest ten w Galerii w Łomiankach. Na miejscu czekają wygodne krzesła, spore biurka, szybki internet czy nawet przestrzeń do relaksu – coworking jest więc naprawdę funkcjonalny, nie jest to tylko miejsce, w którym można usiąść i pracować – to przestrzeń inspirująca i sprzyjająca networkingowi. W Galerii czeka wiele kawiarni i restauracji, a osoby korzystające z coworkingu mogą korzystać również z parkingu Galerii.

Samych miejsc nie da się zarezerwować, są one dostępne dla tych osób, które zajmą je sobie jako pierwsze, jest ich jednak naprawdę sporo i nie powinno ich brakować.

Najważniejsze jest jednak to, że coworking jest zupełnie darmowy, otwarty w godzinach działania Galerii w danym dniu, dlatego jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla osób pracujących zdalnie, ale również początkujących freelancerów, studentów czy nawet początkujących przedsiębiorców. Atmosfera pracy sprawia, że jest to również miejsce idealne na spotkania biznesowe.

Warto przeczytać