​Chociaż w czasie epidemii koronawirusa, podobnie jak inne galeria handlowe, również Galeria Bronowice znacznie ograniczyła swoją działalność, to ma ona coś, co na pewno zainteresuje wiele osób, gdy sytuacja zacznie się normować. Jest to darmowy coworking, który może być wykorzystywany przez bardzo liczne grono odbiorców – zobacz, co ma do zaoferowania i czemu będzie to tak atrakcyjna opcja!

Obecnie ogrom osób pracuje zdalnie. Gdy jednak sytuacja wróci do normy, okaże się, że zarówno wielu pracodawców, jak i pracowników, może chcieć częściej (lub nawet w 100%) zdecydować się na pracę zdalną. Okres epidemii pokazał nam, że taka opcja po prostu jest możliwa! Wiele firm przekonało się, że pracownicy zdalni mogą być równie wydajni, a do tego może być to ogromna oszczędność dla wielu firm – w końcu biuro i jego wyposażenie to koszt, który dla wielu był czymś, z czego nie można było do tej pory zrezygnować.

Wygoda dla pracowników

Również wielu pracowników docenia pracę z domu. Największym plusem może okazać się fakt braku dojazdów do pracy – to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale zwłaszcza czasu, jeżeli ktoś obecnie pracuje na drugim końcu Krakowa. W takim przypadku niemal 2 godziny spędzane w samochodzie czy komunikacji miejskiej mogą być naprawdę realne. W przypadku pracy zdalnej pracownik po prostu zyskuje dodatkowe dwie godziny – a to naprawdę wiele.

Nie każdy zmieni swoje mieszkanie w biuro

Największym problemem pracy zdalnej może okazać się jednak potrzeba przerobienia swojego domu lub mieszkania w biuro – każdy, kto chciałby tak pracować dłużej, musi liczyć się z tym, że miejsce w domu lub mieszkaniu, przeznaczone tylko do pracy, powinno się znajdować. W innym przypadku taka praca nie tylko nie będzie wygodna, ale również nie będzie efektywna. Nie każdy jednak chce lub może tak zrobić, do tego nie zapominajmy, że kontakty z innymi ludźmi (również podczas pracy) też są dla nas ważne, o czym dobitnie przekonujemy się obecnie. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem może okazać się coworking!

Darmowy coworking w Galerii Bronowice

To idealna opcja właśnie dla przedsiębiorców, freelancerów czy osób, które pracują zdalnie. Gdy tylko Galeria Bronowice w Krakowie uruchomi się ponownie, do dyspozycji jej klientów znów zostaną oddane dwa coworkingi. Są one w 100% darmowe, co jest najważniejszą zaletą tego miejsca – w końcu standardowo koszt coworkingu w Krakowie często wynosi przynajmniej 500 zł miesięcznie, jest to więc dla nas ogromna oszczędność.

Coworkingi otwarte są w takich godzinach, jak sama Galeria, pamiętajmy również o tym, że nie obowiązują w nich żadne zapisy – kto pierwszy, ten lepszy. Z tego powodu, jeżeli będzie nam zależało na pracy właśnie w coworkingu w Galerii Bronowice, warto pojawić się w nim jak najwcześniej. Pamiętajmy również o tym, że coworkingi te wyposażone są nie tylko w duże biurka czy naprawdę wygodne fotele biurowe, lecz również w podstawowy sprzęt biurowy, taki jak ksero. Oczywista jest również obecność naprawdę szybkiego, bezprzewodowego internetu.

Popularność coworkingów we wszystkich dużych miastach na pewno będzie wzrastać, gdy sytuacja z wirusem będzie się normować. Oferty – takie jak ta Galerii Bronowice – będzie na pewno przez wielu rozchwytywana, zwłaszcza że sama dzielnica Bronowice znajduje się na krańcu Krakowa, z tego powodu jej mieszkańcy – jeżeli tylko będą mieli taką opcję – na pewno z chęcią wybiorą prace z coworkingu niż ponowne przemierzanie całego miasta w celu pracy w biurze.

Więcej o darmowych coworkingach można dowiedzieć się na stronie internetowej Galerii Bronowice. Gorąco do tego zachęcamy! Będzie to idealne rozwiązanie dla wielu mieszkańców Bronowic czy nawet okolicznych miejscowości. Darmowy coworking nie jest zjawiskiem powszechnym, tym bardziej więc trzeba docenić jego obecność. Pamiętajmy, że to miejsca idealne zarówno do indywidualnej, cichej pracy, jak i również dla zespołowej pracy kreatywnej. Coworking sprawdzi się nawet w przypadku biznesowych spotkań – to również przestrzeń, w której można poznać wielu ludzi, co na pewno będzie olbrzymim plusem dla lubiących networking!

Warto przeczytać