​Gadżety reklamowe w 2023 roku pozostaną bardzo popularnym narzędziem marketingowym dla firm. Będą cieszyć oko, służyć naszym potrzebom i będą szły z duchem czasu. Co to konkretnie oznacza? Sprawdźmy!

 

Gadżety reklamowe 2023 – pozwolą policzyć się z czasem

Ciężko jest wyobrazić sobie modę bez corocznych czy sezonowych zmian w trendach. Podobne modyfikacje zaczynamy obserwować w świecie gadżetów reklamowych. 2023 rok to czas, kiedy zdecydowanie częściej sięgać będziemy po inteligentne zegarki. Mogą monitorować nasze zdrowie, śledzić aktywność fizyczną oraz służyć jako podręczne narzędzie do obserwacji powiadomień z telefonu. Oczywiście nie są to najtańsza z gadżetowych propozycji, ale szczególnie zainteresowani tymi produktami powinni być przedsiębiorcy z branży fitness, zdrowotnej czy sportowej. Zajrzyj do Caprea.com.pl i już teraz wybierz zegarek z logo, który wykorzystasz we własnym biznesie!

Wielofunkcyjne, czyli lepsze gadżety reklamowe w 2023

Przygotowaliśmy dla Was pełne zestawienie nowoczesnych gadżetów reklamowych na 2023: https://www.caprea.com.pl/nowoczesne-gadzety-reklamowe/. Część z nich zapracowała jednak na ponowne omówienie.

Na uwagę w tym roku zasługiwać będą przede wszystkim gadżety, które łączą w sobie kilka funkcji. Dosyć zaskakującym przykładem może być kubek z ładowarką bezprzewodową. To potencjalny hit wśród gadżetów dla branż związanych z pracą biurową. Każdy pracownik i kontrahent z dumą będzie prezentował taki gadżet na swoim stanowisku, a wraz z nim – logo Twojej marki!

Okazuje się, że wielofunkcyjne mogą być także kable, które coraz częściej łączą w sobie kilka złączy. Najczęściej mają one bardzo nietuzinkową formę, nierzadko także rzucający się w oczy kolor i skupiają w sobie wszystko to, czego możesz potrzebować w różnych życiowych sytuacjach. Do grupy tego typu produktów z powodzeniem zaliczyć można także breloki, które już dawno przestały być wyłącznie ozdobą. Obecnie jest to miniaturka sprzętu lub przedmiotu, którego potrzebę użycia możemy odczuć w najmniej oczekiwanych momentach. Mogą być latarką, miarką lub otwieraczem do kapsli. A to tylko przykłady ich innowacyjnych modyfikacji.

Każdy z tych przedmiotów może stać się Twoim prezentem dla pracowników, upominkiem dla klientów lub formą podziękowania za współpracę – wystarczy wpisać te gadżety w całość strategii reklamowej na 2023 rok. 

Bezprzewodowa energia na wynos

Gadżety reklamowe w 2023 roku to także technologia mobilna. Tempo naszego życia nie zwalnia i możesz być pewien, że dotyczy to także Twoich potencjalnych klientów. Daj im produkt, który stanie się praktycznym towarzyszem ich codzienności, a zbudujesz pozytywny wizerunek swojej marki i dasz się poznać szerszej publiczności. Bezprzewodowe ładowarki po części już omówiliśmy, ale pamiętaj, że w tych kategoriach nie należy zapominać także o bezprzewodowych słuchawkach, które również spotykamy już na każdym kroku. A Caprea ma w swojej ofercie także słuchawki bezprzewodowe w wersji ekologicznej, co sprawdzi się wśród miłośników natury i ekologii.

Podsumowując, gadżety reklamowe w 2023 roku będą przede wszystkim funkcjonalne i zaskakujące. Warto w nie inwestować, bo to reklama, która może przynieść realne zyski Twojej firmie!

Warto przeczytać